For Sale - Land 7916 m² in Nicosia

Greece Cyprus Nicosia
380 000 €
48 €/m²
Property 51666 photo 1
Property 51666 photo 2
Property 51666 photo 3
Property 51666 photo 4
Property 51666 photo 5
Property 51666 photo 6
Property 51666 photo 7
Property 51666 photo 8
Property 51666 photo 9
Property 51666 photo 10
Property 51666 photo 11
Property 51666 photo 12
Property 51666 photo 13
Property 51666 photo 14
  • Object Code 51666
  • For sale, for rent For sale
  • Type Land
  • Land size 7916 m²

For sale
342 000 € 68 €/m²
  • Object Code 46320
  • Sq. Meters 5017 m²
For sale
324 000 € 10 €/m²
  • Object Code 46357
  • Sq. Meters 31773 m²
For sale
530 000 € 740 €/m²
  • Object Code 51665
  • Sq. Meters 716 m²
For sale
380 000 € 48 €/m²
  • Object Code 51666
  • Sq. Meters 7916 m²
For sale
425 000 € 11 €/m²
  • Object Code 51683
  • Sq. Meters 36930 m²
For sale
420 000 € 586 €/m²
  • Object Code 52703
  • Sq. Meters 716 m²
For sale
510 000 € 82 €/m²
  • Object Code 52767
  • Sq. Meters 6180 m²
For sale
350 000 € 107 €/m²
  • Object Code 56123
  • Sq. Meters 3243 m²
For sale
355 000 € 19 €/m²
  • Object Code 58617
  • Sq. Meters 18517 m²
For sale
320 000 € 10 €/m²
  • Object Code 58723
  • Sq. Meters 31952 m²

Subscribe to our newsletter