For Sale - Business 331 m² in Nicosia

Greece Cyprus Nicosia
670 000 €
2024 €/m²
Property 51641 photo 1
Property 51641 photo 2
Property 51641 photo 3
Property 51641 photo 4
Property 51641 photo 5
Property 51641 photo 6
Property 51641 photo 7
Property 51641 photo 8
Property 51641 photo 9
Property 51641 photo 10
Property 51641 photo 11
Property 51641 photo 12
Property 51641 photo 13
Property 51641 photo 14
Property 51641 photo 15
Property 51641 photo 16
Property 51641 photo 17
Property 51641 photo 18
Property 51641 photo 19
  • Object Code 51641
  • For sale, for rent For sale
  • Type Business
  • Sq. Meters 331 m²

For sale
670 000 € 2024 €/m²
  • Object Code 51641
  • Sq. Meters 331 m²
For sale
990 000 € 1047 €/m²
  • Object Code 51700
  • Sq. Meters 945 m²
For sale
550 000 € 2165 €/m²
  • Object Code 54508
  • Sq. Meters 254 m²
For sale
595 000 € 2262 €/m²
  • Object Code 57618
  • Sq. Meters 263 m²
For sale
650 000 € 371 €/m²
  • Object Code 60719
  • Sq. Meters 1750 m²
For sale
900 000 € 864 €/m²
  • Object Code 60751
  • Sq. Meters 1041 m²

Subscribe to our newsletter