5 properties in 1 pages

For sale
440 000 € 2471 €/m²
  • Object Code 47098
  • Sq. Meters 178 m²
  • Rooms 4
For sale
399 000 € 2389 €/m²
  • Object Code 47099
  • Sq. Meters 167 m²
  • Rooms 4
For sale
215 000 € 2287 €/m²
  • Object Code 48326
  • Sq. Meters 94 m²
  • Rooms 3
For sale
470 000 € 2500 €/m²
  • Object Code 51997
  • Sq. Meters 188 m²
  • Rooms 5
For sale
298 000 € 1278 €/m²
  • Object Code 52506
  • Sq. Meters 233 m²
  • Rooms 3

Subscribe to our newsletter